top of page
        Erhan ERTETİK, 1982 Temmuz ayında Samsun'da doğdu. Abisi Burak ERTETİK'in davul çalmaya başlamasıyla müziğe ilgisi başladı. Üniversitede Psikoloji Bölümü okumuş olsa da aklı hep müzikte olan Erhan, üniversiteyi bitirdikten sonra müzik hayatı için İstanbul'a taşındı. 
        Müzik eğitimine ilk olarak büyük üstad Raci PİŞMİŞOĞLU ile çalışarak başladı. Daha sonra MMA (Modern Müzik Akadamisi) öğrencisi olan Erhan Ertetiki, burada Türkiye'nin en önemli bascılarından biri olan Eylem PELİT ve Türkiye'nin önemli armoni eğitmeni Güç Gülle BAŞAR ile çalışma şansı buldu. Halen Güç Gülle BAŞAR ile çalışmalarına devam etmektedir.
        Birçok şarkıcı ile sahne ve stüdyoda çalışan Erhan ERTETİK, şu an KIRAÇ ve GÜLŞEN ile çalışmaktadır. Bu zamana kadar çaldığı bazı albümlerin listesini KAYITLAR bölümünde bulabilirsiniz.
       Kendi albüm projesi üzerinde çalışmalarına devam ederken; 
      jazz-fusion projesi: Cazzip Project, Türk müziği ve batının harmanlandığı Ruşeym ve Seven Goziman projelerinde albüm aşamasına gelinmiştir. Çaldığı projelerle ilgili bilgileri PROJELER bölümünde bulabilirsiniz.
    
   
      
Unknown Track - Unknown Artist
00:00 / 00:00
bottom of page